'
Temat dniaKOMUNIKAT - ALARM! Bezpieczeństwo publiczneZaskakujące wyniki kontroli liczników na bocheńskich drogach Województwo MałopolskieNie można zapominać o tym, co udało się zrobić samorządom
Gmina DrwiniaW nowym żłobku w Drwini niedługo pojawią się dzieci

Medale KEN w harcerskim gronieDrukuj

Medale KEN w harcerskim gronie

W dniu 7 grudnia br. w Harcerskim Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym w Korzkwi odbyła się uroczystość, w trakcie której wręczone zostały medale za szczególne zasługi dla oświaty.


Wśród nagrodzonych znalazły się Panie: Lidia Jodłowska-Rzucidło nauczycielka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mikluszowicach oraz Magdalena Piekło nauczycielka w Szkole Podstawowej w Grobli.

Medal KEN nadawany jest przez Ministra Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, w szczególności w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, twórczości dla dzieci i młodzieży oraz kształcenia i doskonalenia nauczycieli.

Medalowi patronuje Komisja Edukacji Narodowej – pierwszy w Polsce i Europie centralny organ władzy oświatowej, powołany przez polski sejm w roku 1773 z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.
(L_J)

Zdjęcia

  • medal_eduk_0_t1.jpg
  • medal_eduk_1_t1.jpg
  • medal_eduk_2_t1.jpg

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.