'
Temat dniaŻyczenia Starosty z okazji Dnia Edukacji Narodowej KulturaOlga Tokarczuk z Literacką Nagrodą Nobla 2018 Bezpieczeństwo publiczneRowrzyści na drogach pod wpływem alkoholu
SportOstatnie dni zapisów do Turnieju - Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

Konkurs na stanowisko dyrektora Nadwiślańskiego Parku Etnograficznego w Wygiełzowie i Zamku LipowiecDrukuj

Konkurs na stanowisko dyrektora Nadwiślańskiego Parku Etnograficznego w Wygiełzowie i Zamku Lipowiec

Do 29 września można składać dokumenty w konkursie na stanowisko dyrektora Nadwiślańskiego Parku Etnograficznego w Wygiełzowie i Zamku Lipowiec.


Wniosek o przystąpieniu do konkursu oraz wymagane dokumenty należy złożyć w terminie do 29 września 2017 roku, w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Muzeum – Nadwiślańskiego Parku Etnograficznego w Wygiełzowie i Zamku Lipowiec” na dzienniku podawczym urzędu marszałkowskiego województwa małopolskiego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 lub przesłać na adres: Departament Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków.

Szczegółowe informacje na temat przystąpienia do konkursu oraz wzory dokumentów i regulamin konkursu znajdą się na stronie Biuletynu informacji Publicznej.

Dodatkowe informacje można uzyskać również w Departamencie Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, ul. Racławicka 56, pok. 555 oraz pod numerem telefonu (12 63 03 403 lub 404).

(info/foto:Departament Kultury i Dziedzictwa Narodowego)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.