'
Temat dniaPodzielmy się dobrem na święta! Gmina Drwinia35 - LECIE KLUBU KRWIODAWCÓW W DRWINI Powiat BocheńskiRusza budowa I etapu łącznika autostradowego
SportMikołajkowy Turniej Strzelecki

Święta na drogach powiatuDrukuj


26.03.2016r., godzina 17:28 – Bochnia ul. Krakowskie Przedmieście – kolizja drogowa. Kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w skutek czego utracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w bramę wjazdową przydrożnej posesji. Kierujący trzeźwy, ukarany mandatem i punktami karnymi.

26.03.2016r., godzina 22:25 – Damienice - kolizja drogowa
Kierujący samochodem osobowym marki BMW, jadąc na prostym odcinku drogi, w skutek niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze utracił panowanie nad kierowanym pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Kierującemu i pasażerom nic się nie stało. Kierowca BMW trzeźwy, ukarany mandatem i punktami karnymi.

27.03.2016r., godzina 22:37 – Zagórzany – kolizja drogowa
Kierujący samochodem marki Ford oraz kierujący osobowym BMW, jadąc drogą wojewódzką nr 966, w trakcie manewru wymijania nie zachowali szczególnej ostrożności doprowadzając do zderzenia zewnętrznymi lusterkami pojazdów. Kierujący trzeźwi, z uwagi na współwinę zostali ukarani mandatami i punktami karnymi.

28.03.2016r., godzina 12:50 – Bochnia, skrzyżowanie ulic Hutnicza i Wygoda – kolizja drogowa
Kierująca samochodem osobowym marki Audi A3 na skrzyżowaniu ulic nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem osobowym marki Honda doprowadzając do kolizji drogowej. Kierujący trzeźwi, sprawczyni ukarana mandatem i punktami karnymi.

28.03.2016r., godzina 16:08 – Ispina – kolizja drogowa
Kierująca samochodem marki Volkswagen Golf jadąc drogą przez miejscowość Ispina, potrąciła dzika, który wbiegł na drogę z przydrożnych zarośli.

28.03.2016r., godzina 23:30 – Bochnia ulica Trudna – kierujący w stanie nietrzeźwości
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bochni zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Opel Astra. Badanie stanu trzeźwości 23-letniego kierowcy wskazało stan nietrzeźwości z wynikiem 1,22 promila alkoholu w organizmie. Ponadto 23 latek kierował Oplem nie posiadając prawa jazdy. W najbliższym czasie zatrzymany kierowca odpowie za przestępstwo kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, jak również za wykroczenie kierowania pojazdem mechanicznym bez stosownych uprawnień.

W 2015 roku, w analogicznym czasie bocheńscy policjanci zanotowali 7 kolizji drogowcy i zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących.

(info:bp_kpp_bochnia_Ł.Ostręga)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.