'
Temat dniaGminne Zawody Sportowo - Pożarnicze w Bieńkowicach Gmina DrwiniaDożynki Gminne 2019 - Bieńkowice, gm. Drwinia Województwo MałopolskiePo ośmiu latach przerwy
Województwo MałopolskieW 99. Rocznicę Bitwy Warszawskiej - Cudu nad Wisłą...

Grobla.net drugi rok z rzędu najlepszą wiejską stroną MałopolskiDrukujW dniu 28 października br. w Poznaniu, podczas konferencji WIEŚ POLSKA - WIEŚ INNOWACYJNA, poświęconej cyfryzacji oraz ekologii, wręczone zostały nagrody i dyplomy dla finalistów III edycji konkursu "Sołectwo w sieci". Konkurs podzielony był na trzy etapy. Wzięło w nim udział 230 uczestników z terenu całej Polski. Po pierwszym i drugim etapie Jury wyłoniło 16 finalistów najlepszych w swoich województwach. Już po raz drugi z rzędu strona Grobla.net została Najlepszą Wiejską Stroną Internetową w Województwie Małopolskim.

Konkurs, od pierwszej edycji objęty jest patronatem Ministra Administracji i Cyfryzacji. Organizatorem konkursu i pieczę nad jego przebiegiem sprawuje Prezes Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów Ireneusz Niewiarowski.

Pośród tegorocznych finalistów nie zabrakło także finalistów z poprzednich lat (a było ich troje), którzy nadal trzymają bardzo wysoki poziom wiejskich stron internetowych - powiedział senator Niewiarowski wręczając nagrody finalistom.

Finalistom w trakcie wręczenia nagród towarzyszyli wójtowie gmin obecni na konferencji, z których pochodzą laureaci.


Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.