'
Temat dniaWeekend z zabytkami powiatu - PROGRAM Gmina DrwiniaNARODOWE CZYTANIE - 2019 Gmina DrwiniaOBCHODY 80. ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ W GROBLI
Bezpieczeństwo publiczneZaproszenie krwiodawców do udziału w szlachetnej akcji

Leśna Dziesiątka i Półmaraton w Puszczy NiepołomickiejDrukuj


W niedzielę 26 kwietnia rekordowa liczba ponad 800 biegaczy z całej Polski i zagranicy zgłosiła się i wybiegła w III Biegu Leśników po Puszczy Niepołomickiej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie.
Wyśmienita pogoda sprawiła, że w rejonie Puszczy Niepołomickiej pojawiło się setki biegaczy, ale i setki miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.
Organizatorami tej udanej imprezy, która na już dobre zagościła w kalendarzu biegaczy byli: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe, Nadleśnictwo Niepołomice, Urząd Miasta i Gminy Niepołomice oraz młodzież z Niepołomic, która doskonale radziła sobie w charakterze wolontariuszy z obsługą zawodów.


Jak zawsze nad przebiegiem imprezy czuwali pracownicy Nadleśnictwa Niepołomice, a Nadleśniczy Michał Goś nie ukrywał zadowolenia z przebiegu imprezy i wspaniałej pogody.

Poniżej przedstawiamy relację fotograficzną oraz filmową z zawodów, oraz podajemy oficjalne wyniki.









































































Miejsca na podium:


Dystans: 10, 8 km

Mężczyźni:

1 Dariusz KUŁYNYCZ - Niepołomice, czas 00:38:10
2 Jacek DUDEK – Kraków, czas 00:39:04
3 Marcin SZCZYRBUŁA – Staniątki, czas 00:39:06

Kobiety:

1 Barbara KARWAN - Kraków, czas 00:48:01
2 Anna RACHTAN – Kraków, czas 00:51:55
3 Ewelina BAJDA – Bochnia, czas 00:52:02

III Półmaraton:


1 Andrzej LACHOWSKI - Kraków, czas 1 01:10:56
2 Rafał CZARNECKI - Skarżysko-Kam., czas 01:11:11
3 Marcin STOKOWIEC - Kielce, czas 01:12:45

Kobiety:

1 Paulina GOLEC – Kraków, czas 1 01:25:27
2 Anna SKALSKA – Bytom, czas 01:32:13
3 Joanna OLCHAWA – Kraków, czas 01:32:43

Leśna Dziesiątka po Puszczy Niepołomickiej - Leśników


1 Paweł DZIĘGIELOWSKI - Żory (Nadleśnictwo Rybnik) czas 00:39:34
2 Adam ŚWIATŁOŃ – Budzów (Klub Biegających Leśników) czas 00:44:46
3 Jarosław BIELAN – Wisła (Nadleśnictwo Brzesko) czas 00:45:37




















Wyniki "Leśnej Dziesiątki (10,8 km)


Wyniki III Półmaraton


Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:




Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.