'
Temat dnia100 urodziny mieszkanki Świniar Turystyka i RekreacjaVI CHARYTATYWNY BIEG O PIERŚCIEŃ ŚW. KINGI Powiat BocheńskiPozwól mi zrozumieć świat
Bezpieczeństwo publiczneZmiany w ustawie wiatrakowej nieprędko

Joanna Tomala Mistrzynią ŚwiataDrukujW czasie odbywających się Mistrzostw Świata w Strzelectwie Sportowym w hiszpańskiej Granadzie, kolejny sukces odniosła Joanna Tomala - reprezentantka Polski. Drużyna w składzie: Joanna Tomala (Promień Bochnia, obecnie Flota Gdynia), Klaudia Breś (Zawisza Bydgoszcz) i Agata Nowak (Świt Starachowice), zdobyła złoty medal w konkurencji juniorek (pp 40).


Joasia Tomala przyzwyczaiła nas do swoich wielkich sukcesów. Cieszymy się z każdego z nich, bo wierzymy i Joasi tego życzymy, aby w jej trofeach pojawił się medal olimpijski.
Joanna Tomala jest obecnie studentką w Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni, tam też trenuje w klubie Flota Gdynia.

W imieniu Redakcji i Czytelników składamy gorące gratulacje!

Mistrzostwa Świata - Granada 2014 - mistrzynie świata w konkurencji pp40 juniorek - Klaudia Breś, Joanna Tomala, Agata NowakFot: Jolanta Samulewicz

Komentarze

#1 | M.K. dnia 29 wrzesień 2014 22:15
Joasiu!!! ogromne gratulacje.!!! Powodzenia i dalszych sukcesow życzę.Pozdrowienia grobelskie.
#2 | KS dnia 30 wrzesień 2014 21:46
Serdeczne gratulacje za pasmo wielkich sukcesów, które są przede wszystkim nagrodą za ciężką i systematyczną pracę. Jako były sportowiec mam świadomość tego, ilu wyrzeczeń, poświęceń i trudu wymaga uprawianie sportu na wysokim poziomie. Kiedy przypominam sobie nasze rozmowy, pamiętam, że nieśmiało życzyłem w przyszłości medalu olimpijskiego. Dzisiaj, już z dużą pewnością wierzę, że taki medal będzie należał do Ciebie. Minimum trzy Igrzyska przed Tobą?
Joasiu ! - trzymam kciuki i życzę dalszych sukcesów i tęsknoty do medalu!
Pozdrowienia z Grobli - Krzysztof Szwiec - Red.Nacz.

Dodaj komentarz

Nick:
Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.