'
Temat dnia100 urodziny mieszkanki Świniar Turystyka i RekreacjaVI CHARYTATYWNY BIEG O PIERŚCIEŃ ŚW. KINGI Powiat BocheńskiPozwól mi zrozumieć świat
Bezpieczeństwo publiczneZmiany w ustawie wiatrakowej nieprędko

Marek Mizur z Dziewina zwycięża w KrakowieDrukujKolejny sukces sportowy na swoim koncie zanotował Marek Mizur z Dziewina, którego jedną z wielu pasji jest bieganie. W sobotę 20 września na krakowskich Bulwarach Wiślanych odbył się bieg charytatywny pn. "2. KrwioBIEG Kraków". Przy bardzo niesprzyjającej pogodzie na trasę Bulwarami Wiślanymi ruszyło około 300 biegaczy na dystansie 9, 5 km. Wśród wytrawnych biegaczy i amatorów na starcie stanął reprezentant Gminnego Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK w Drwini, a także Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziewinie i zawodnik Promienia Mikluszowice Marek Mizur.

Na mecie biegu, jako pierwszy zameldował się Marek Mizur z czasem 38 min i 26 sek. Puchar za zdobycie pierwszego miejsca otrzymał z rąk Stanisława Kracika Prezesa Zarządu Głównego PCK, Jerzego Kornausa Członka Zarządu Głównego PCK, a także prezesa i dyrektora Małopolskiego Oddziału Okręgowego PCK.

Marek Mizur od kilku lat startuje w biegach na średnich dystansach i w półmaratonach, odnosząc kilka znaczących sukcesów.

Gratulacje Marku od Czytelników i Redakcji!
(info, foto:khdk_drwinia)

Komentarze

#1 | juliuszcezar dnia 24 wrzesień 2014 17:49
BRAWO MAROOO
#2 | Dziewinianie dnia 24 wrzesień 2014 22:05
Ogromne gratulacje dla Marka,tak trzymaj, rozwijaj kondycję, już wkrótce prawdopodobnie będziesz miał możliwość zaprezentowania swojej znakomitej formy w samym Dziewinie.Jesteśmy z Ciebie dumni.
#3 | M.T. dnia 25 wrzesień 2014 17:54
Aż chce się czytać takie wiadomości, oby ich było więcej! Szczere gratulacje!
#4 | mieszkaniec gminy dnia 25 wrzesień 2014 21:14
marek gratulacje a wy droga młodzieży bierzcie z niego przykład ale to nie znaczy że jesteście żli
#5 | Krwiodawcy i strażacy Dziewina dnia 25 wrzesień 2014 22:59
Marku dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów. Teraz kolej na zwycięstwo w biegu terenowym w Dziewinie. Wytrwałość w dążeniu do celu godna naśladowania.
#6 | :) dnia 29 wrzesień 2014 22:04
Maro! Gratulacje!!!

Dodaj komentarz

Nick:
Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.