'
Temat dnia100 urodziny mieszkanki Świniar Turystyka i RekreacjaVI CHARYTATYWNY BIEG O PIERŚCIEŃ ŚW. KINGI Powiat BocheńskiPozwól mi zrozumieć świat
Bezpieczeństwo publiczneZmiany w ustawie wiatrakowej nieprędko

Darko Mikić z wizytą w Urzędzie Gminy w DrwiniDrukujZastępca burmistrza miasta Donji Miholjac z Chorwacji – Pan Darko Mikić, który przybył wraz z delegacją nauczycieli i młodzieży na zaproszenie Szkoły Muzycznej w Mikluszowicach odwiedził na zaproszenie wójta Jana Pająka Urząd Gminy.

W czasie spotkania, które odbyło się w gabinecie wójta, a następnie na Sali narad, obu Panom towarzyszyła Pani Marta Kowalska - tłumacz.
Zgodnie z ustalonym protokołem spotkania, Jan Pająk zaprezentował Gościowi z Chorwacji gminę Drwinia. W czasie prezentacji padało wiele pytań. W większości Darko Mikić interesował się rozwojem naszej gminy i udziałem w pozyskiwaniu środków unijnych z wielu programów europejskich. Jak stwierdził w czasie swojej wypowiedzi - ... My jesteśmy dopiero na początku tej drogi, którą Wy już macie w dużej części za sobą. Jestem pod wielkim wrażeniem, że w tak krótkim czasie udało się Wam pozyskać tak wiele środków – mówił Gość w czasie rozmowy.

Na zakończenie rozmowy Panowie wręczyli sobie nawzajem symboliczne upominki, a Drako Mikić zaprosił wójta Jana Pająka do rewizyty w okresie wiosny 2015 roku wraz z delegacją Szkoły Muzycznej w Mikluszowicach.


Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.